ul. Wybickiego 98/58 87-100 Toruń +48 575-726-296 fakron.pl@gmail.com

Drzwi zewnętrzne - Toruń

Drzwi zewnętrzne - Toruń

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu, wiele mówiąca o domownikach. Dobrze dobrane i dopasowane drzwi potrafią być wspaniałą ozdobą całego domu. Jednak prócz zachwycającego wyglądu liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, które zapewniają. Zwykle mówiąc o drzwiach zewnętrznych mamy na myśli ich zastosowanie w przypadku domów. Jednak nic bardziej mylnego, ponieważ świetnie sprawdzą się również w mieszkaniach, jako drzwi wewnątrz-klatkowe, w biurach, czy też halach i obiektach użyteczności publicznej.

Drzwi zewnętrzne 1 - Toruń

Jakie właściwości powinny mieć drzwi zewnętrzne?

Pierwszym i obowiązkowym punktem, na który trzeba zwrócić uwagę, to poziom bezpieczeństwa, który gwarantują drzwi. Wiele zależy od materiału, którego użyto do produkcji płyty drzwiowej – czy to płyta wiórowa, drewno, drzwi aluminiowe lub też stalowe. Każdy z materiałów po odpowiedniej obróbce dobrze spełnia swoje zadanie, jednak należy się upewnić czy wysoka jakość została zachowana. Równie ważny jest wytrzymały zamek, wmontowany w drzwi wejściowe. To od niego zależy cała wytrzymałość drzwi w przypadku niechcianych gości.

Zwykle drzwi zewnętrzne dostępne są w wersji jedno lub dwuskrzydłowej. Prócz tego wyróżniamy modele płaskie lub z dodatkowymi zdobieniami, a także ewentualnie przeszklenia. Współpracujemy z renomowanymi partnerami, dzięki czemu drzwi wejściowe naszej firmy Fakron charakteryzują się doskonałą izolacją akustyczną. Co więcej, solidnie przeprowadzony montaż zapobiega ewentualnym nieszczelnościom, więc żadne ciepło nie zostaje tracone z wnętrza.

Drzwi zewnętrzne 2 - ToruńJakie drzwi zewnętrzne wybrać? 

W naszej ofercie znaleźć można różne drzwi zewnętrznych – od zupełnie klasycznych imitujących eleganckie drewno, aż po surowe stalowe przypadki. Wiemy jak wiele pomysłów mają Klienci, dlatego postaraliśmy się o szeroką gamę wzorów drzwi.

Asortyment obfituje oczywiście także  w drzwi uniwersalne, lecz sporą uwagę zwracają nowoczesne drzwi aluminiowe lub stalowe. Ich specyficzna, zwykle lekka konstrukcja, bardzo łatwo pozwala się zamontować, a same drzwi tworzą niebanalny klimat w pomieszczeniu.

Aby optycznie odciążyć ciężki wygląd drzwi zewnętrznych w niektórych modelach znajdują się subtelne przeszklenia. Zgrabnie komponują się z całym projektem, ani trochę nie psując jakości i bezpieczeństwa całych drzwi, ponieważ wykonane są z niezwykle wytrzymałego materiału.

W niektórych przypadkach bardzo popularne stają się drzwi zewnętrzne z dodatkowymi dostawkami, które optycznie powiększają główne wejście. Bardzo dobrze będą wyglądać zwłaszcza w dużych domach, gdzie nie ma ryzyka, że większe drzwi przytłoczą cały budynek.

Drzwi zewnętrzne 3 - Toruń

Dodatki do drzwi zewnętrznych

Doskonałe drzwi nie byłyby takie, gdyby nie wyposażenie ich w drobne dodatki. Mowa tutaj o wizjerze, który pozwoli na sprawdzenie, kto stoi przed drzwiami. Prócz niego warto zastanowić się nad progiem ze stali nierdzewnej. Charakteryzuje go duża wytrzymałość zarówno na uszkodzenia fizyczne, jak i różne warunki atmosferyczne.

 

 

 ZOBACZ NASZE OKNA W SKLEPIE I ZAMÓW NAWET TERAZ! 

Drzwi zewnętrzne KM-Okno, Wiśniowski, Aluplast, Gerda, KMT

Współpracujemy z renomowanymi producentami: KM-Okno, Wiśniowski, Aluplast, Gerda, KMT. Zapoznaj sie z bogatą ofertą poniżej.

 

KATALOGI PRODUCENTÓW

 

   
   

 

Drzwi zewnętrzne Toruń - Realizacje

Administrator

 
Zapisz się na Newsletter

Dobre ceny i profesjonalizm