ul. Wybickiego 98/58 87-100 Toruń +48 575-726-296 fakron.pl@gmail.com

markizy - Toruń

Markizy - Toruń

Markizy dostępne na rynku możemy podzielić na kilka rodzajów w zależności od sposobu zwijania – markizy chowające się całkowicie w pełnej kasecie, chowające się częściowo w półkasecie zabudowanej od góry, lub takie, które po zwinięciu zostsają odsłonięte. Wśród dostępnych na rynku markiz są markizy balkonowe, tarasowe oraz koszowe. Ich specyfikacja i parametry zależne są od miejsca, do którego są przeznaczone.

Przedstawiamy poniżej naszą szeroką gamę produktów:

Markizy balkonowe - Toruń

Markizy balkonowe

Markizy balkonowe najlepiej sprawdzają się w roli osłony balkonów lub małych tarasów. Ze względu na swoje średnie rozmiary, można je zastosować w wielu miejscach gdzie nie sprawdzą się markizy tarasowe. Ten typ markiz często wyposażony jest w sprężyny napinające tkaninę.

 

Markizy tarasowe - Toruń

Markizy tarasowe

Markizy tarasowe to najpowszechniejsza osłona przed promieniowaniem słonecznym. Wysięg markiz tarasowych może wynosić nawet do 3,5m. co sprawia, że są doskonałym rozwiązaniem w przypadku dużych tarasów. Konstrukcja markiz tarasowych składa się z przegubowo składanych ramion.

 

Markizy koszowe - Toruń

Markizy koszowe

Markizy koszowe cechują się półokrągłym kształtem. Najczęściej pełnią rolę ozdobną okien, drzwi balkonowych czy wejść do lokali użytkowych. Markizy koszowe stosowane przed wejściem do sklepu wpływają na jego estetykę i podnoszą tym samym standard lokalu.

 

Markizy w półkasecie- Toruń

Markizy półkasetowe

Markizy tarasowe wzbogacone o aluminiową półkasetę. Zwinięta tkanina jest chroniona przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, a ponadto półkaseta spełnia walory estetyczne, nadając całości niebanalnego, wyjątkowego stylu.

 

Markizy kasetowe - Toruń

Markizy kasetowe

Markiza kasetowa to markiza tarasowa wzbogacona o ochronną kasetę, zabezpieczającą zwinięty materiał przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi jak deszcz czy śnieg. Dzięki temu markiza cechuje się większą wytrzymałością i odpornością na opady atmosferyczne.

 

Markizy ogrodowe - Toruń

Markizy ogrodowe

Markiza ogrodowa jest ochroną wolnostojącą, która gwarantuje zacienienie miejsca pośrodku ogrodu. Sprawdza się nie tylko w ogrodach przydomowych, ale także przy barach czy np. basenach. Są estetyczną formą ochrony przed promieniami słonecznymi.

 

Markizy dachowe - Toruń

Markizy dachowe

Ogrody zimowe czy szklane przybudówki są świetnym sposobem dla uzyskania dodatkowej przestrzeni połączonej z naszym domem. Dzięki markizom dachowym możliwe jest zachowanie odpowiedniej temperatury wewnątrz przeszklonych pomieszczeń.

 

Markizy - pergole - Toruń

Markizy - pergole

Pergole to wyjątkowe markizy, posiadające prowadnice boczne, a także podpory przednie wzmacniające konstrukcję markizy. Dzięki tym elementom są one w dużym stopniu odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne jak śnieg czy deszcz. Nie straszne są im również porywy wiatru.

 

Markizy fasadowe - Toruń

Markizy fasadowe

Fasadowe markizy balkonowe to idealny sposób na ochronę przed promieniami słonecznymi oraz przed wiatrem w przypadku gdy chcemy zastosować je na balkonie. Markizy te świetnie strzegą także naszej prywatności osłaniając nas przed wzrokiem sąsiadów.

 

Osłony boczne - Toruń

Osłony boczne

Osłona boczna to wielofunkcyjna markiza ze zintegrowaną sprężyną naciągową. Markiza boczna jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą osłonić się przed słońcem, bocznym wiatrem, a także dla tych, którzy cenią sobie prywatność.

 

Żagle przeciwsłoneczne - Toruń

Żagle słoneczne

Poczuj wakacyjny klimat w swoim ogrodzie dzięki zastosowaniu żagli słonecznych. Żagle słoneczne to bardzo efektowne osłony o nietuzinkowym designie, będące estetyczną i widowiskową alternatywą dla tradycyjnych markiz tarasowych lub ogrodowych.

 

Markizy z nadrukiem - Toruń

Markizy z nadrukiem

Markiza to nie tylko skuteczna ochrona przed słońcem, wiatrem czy deszczem, może stanowić także bardzo efektowną i estetyczną reklamę. Zareklamuj się i bądź rozpoznawalny dzięki wykorzystaniu markiz z nadrukiem.

 

 

ZOBACZ NASZE MARKIZY W SKLEPIE I ZAMÓW NAWET TERAZ !

Administrator

 
Zapisz się na Newsletter

Dobre ceny i profesjonalizm