ul. Wybickiego 98/58 87-100 Toruń +48 575-726-296 fakron.pl@gmail.com

Okna aluminiowe - Toruń

Okna aluminiowe - Toruń

Okna aluminiowe to śmiałe rozwiązanie, które można spotkać szczególnie w nowoczesnej architekturze, w ekskluzywnych domach. Ogromne szklane elewacje w solidnych ramach są niezwykle efektowne, zwłaszcza w połączeniu z dużymi budynkami.

Okna aluminiowe 2 - Toruń

Właściwe parametry technicznie okien aluminiowych

Okna aluminiowe oraz cała ich stolarka, charakteryzują się tym, że wykonane są z bardzo lekkiego materiału. Dzięki temu cały montaż przebiega równie prosto i sprawnie, a jakiekolwiek czyszczenie ram okiennych nie jest problemem. Wyróżniamy okna jednoskrzydłowe oraz dwuskrzydłowe, dające jeszcze więcej przeszklonej powierzchni.

Zaawansowane technologie gwarantują, że okna aluminiowe posiadają optymalna izolacyjność termiczną, a oprócz tego odpowiednią wodoszczelność oraz wiatroszczelność. Zalety techniczne, takie jak te powyżej wymienione, sprawiają, że okna oraz stolarka aluminiową są idealnymi kandydatami do domów energooszczędnych oraz pasywnych.

Okna aluminiowe 3 - Toruń

Zachwycający design aluminium

Prócz wizualnej lekkości, którą charakteryzują się okna aluminiowe, można też powiedzieć na jak wiele modyfikacji one pozwalają. Przede wszystkim ramy mogą być w dowolnym kolorze z palety barw, dzięki czemu łatwo je dopasować do każdego stylu architektonicznego domu. Do naszych Klientów podchodzimy z ogromną starannością, dlatego też wszelkie projekty można z nami konsultować, tak aby zarówno barwa, jak i kształt ram był doskonały.

Okna aluminiowe 4 - Toruń

Dbałość o środowisko

Coraz więcej widzi się akcji promujących ekologiczne podejście do życia, a co najważniejsze budownictwa. Zupełnie się temu nie dziwimy, ponieważ zbyt wiele materiałów może być straconych z powodu kiepskiego wykonania. Okna aluminiowe są świetnym wyborem jeśli liczy się dla Ciebie także środowisko, ponieważ cała stolarka może zostać ponownie wykorzystana, jako surowiec wtórny.

 

Okna aluminiowe 5 - Toruń

Okna aluminiowe - przeznaczenie

Nowoczesny charakter okien aluminiowych daje naprawdę duże pole możliwości. Spotkać je można w budynkach biurowych, publicznych, handlowych, zakładach lub halach produkcyjnych a także co ważniejsze w budynkach mieszkalnych. Są niezwykle trwałe i służyć mogą znacznie dłużej niż okna PCV czy drewniane, o ile właściwie o nie dbamy.

 

ZOBACZ NASZE OKNA W SKLEPIE I ZAMÓW NAWET TERAZ!

 

Okna aluminiowe Toruń - Realizacje

 

Administrator

 
Zapisz się na Newsletter

Dobre ceny i profesjonalizm